“Мушля” – майстерня живого діалогу в сільській школі

Наша ціль – формування ініціативної молоді, яка буде активною в громадських процесах? та висвітлити історичні події через індивідуальне творче бачення кожного з учасників.

Ініціатива має розкрити творчий потенціал молоді в навчанні за допомогою методів неформальної освіти: роботи в команді, мозкових штурмів, прийняття індивідуальних рішень, застосування сучасних технологій у навчанні, розвитку критичного та художнього мислення.

Також – налагодити діалог між різними поколіннями. Навчання відбувалося разом із викладачами на рівних умовах, де учасники могли навчитися чомусь особливому одні від одних. На зустріч ініціативи були запрошені люди різних вікових категорій, що сприяло розвитку критичного мислення та кращому розумінні цих поколінь. Адже історичні дослідження передбачають спілкування з людьми різного віку.

Для реалізації нашої ініціативи ми обрали формат семінарів та дистанційну координацію роботи учасників над їхніми дослідженнями. Формат семінару ми використали для того, щоб познайомити учасників різних сіл між собою, об’єднати їх у команди, провести навчання та сформувати навички необхідні для проведення досліджень.

Про ініціативу читайте у блозі “Студій живої історії”: https://goo.gl/FDC7dd