Ігри з історією: граємо з радянським

Наша команда поставила за мету підвищити інтерес молоді до історії України періоду Радянського Союзу, а також покращити рівень знань фактів про цей період та можливе їх переосмислення. Ми сподіваємося, що цей час сприйматиметься не тільки, як чорне чи біле, але буде усвідомлюватись в комплексі, з усіма перемогами та втратами. Ми обрали формат настільної гри, оскільки вважаємо, що для людей він є, насамперед, ненав’язливою роботою з історією. А також викликає більше позитивних емоцій ніж традиційне заучування історичних дат.

Підготовчий етап ініціативи охоплював розробку макету гри (історичної та ілюстративної складових). В цей час ми працювали з масивом інформації, відбирали необхідні факти. Цікавою була робота над графічною складовою макету. У якості упаковки ми вибрали власноруч зроблені полотняні торбинки, адже це екологічно та нетипово.

Ми розділяємо нашу цільову аудиторію на дві категорії. Перша – ігромани, переважно, молодь, яка проводить дозвілля за настільними іграми. Ця гра розроблена на прикладі гри TimeLine (автор Frederic Henry), яка знайшла місце на поличках магазинів настільних ігор в Україні. А грати з історією рідного краю, на нашу думку, українцям буде ще цікавіше та корисніше. А друга категорія – це школярі старших класів, які вже почали знайомитись з періодом СРСР на уроках історії, та готуються до ЗНО.

Про ініціативу у блозі “Студій живої історії”: https://goo.gl/Sk8RiK