Як розмовляти з дітьми про історію України

Це не підручник, не енциклопедія і навіть не інструкція. У формі запитань та відповідей, доступною мовою пояснюватиметься найактуальніше. А наочному сприйняттю допоможе велика кількість ілюстрацій.

Нас турбує проблема нерозуміння українськими дітьми своєї історії. Причина цього у складності викладу шкільного матеріалу, великому фактажі і заполітизованості. Чому ж тоді не відповісти простою мовою, з інтерактивними елементами і поясненнями на щоденні дитячі запитання з історичної тематики? Саме наша ініціатива допоможе батькам (а в ідеалі навіть викладачам) відповідати на запитання “чомучок” легко, просто і цікаво.

На нашу думку, історія є унікальним інструментом для формування особистості та її переконань, тому ініціатива послужить ефективним засобом творення активної громадської спільноти.

До проекту у певній мірі був залучений Український католицький університет та СумДУ. З питань які ми отримували, ми відбирали ті питання, які частіше за все ставили діти. І звичайно, оригінальні, що будуть цікаві не тільки дітям, а і їхнім батькам.

Про ініціативу у блозі “Студій живої історії”: https://goo.gl/x6iVUz