Humanitarian Laboratory

Формат ініціативи – освітньо-дискусійний простір. Раз на тиждень, в міській бібліотеці Дніпра збиралися люди, які мають потяг до освіти і обміну думками, і люди, яким є про що розповісти і чим розширити кругозір слухачів. Лабораторія відкрита для всіх, хто налаштований на розвиток та намагається збільшити кількість людей з філософським світосприйняттям.

Олена Татарникова:

“Я обрала саме цей формат, тому що мене турбує сфера освіти. Ціль та формат взаємопов’язані: це й зустріч зацікавлених, і освітня частина, спрямована на зростання обізнаності, і обмін думками, історіями, враженнями”.

Відбулися зустрічі, присвячені таким темам: “Чому і навіщо було потрібне радянське в нашій країні: детермінанти, чинники та мотивація”, “Феномен дефіциту і надлишку”, “Феномен вивченої безпорадності”, “Фемінність українського і гіпермаскулінність радянського”, “Можливості повноцінного функціонування особистості в сучасних умовах”, “Феномен ностальгії за радянським”.

Висновок координаторки проекту такий: на виході маємо певну кількість людей, які відвідали хоч одну із зустрічей і в цей короткий час почули щось нове про Україну, зрозуміли щось про себе особисто, поставили запитання чи віднайшли відповідь.

Спільнота проекту на Facebook.

Про ініціативу у блозі “Студій живої історії”: https://goo.gl/AoB3BA i https://goo.gl/JU9NR3